Cabrio bus



Cabrio ili panoramski autobus je turistička atrakcija, lako dostupna i iznimno privlačna mogućnost panoramskog razgledanja Dubrovnika.
Dubrovnik Sightseeing Bus namijenjen je posjetiteljima koji žele uživati u obilasku, od istočnog do zapadnog kraja Dubrovnika. Omogućuje nezaboravne doživljaje vizure stare gradske jezgre na istoku, te dubrovačkog mosta sa zapadne strane, a sve uz stručno audio vođenje na jednom od deset ponuđenih jezika.
U slučaju lošeg vremena, autobus ne vozi.





Vozni red

Autobusni kolodvor 09:00 10:30 12:00 13:30
Hotel Lapad 09:05 10:35 12:05 13:35
Babin Kuk 09:15 10:45 12:15 13:45
Pošta Lapad 09:20 10:50 12:20 13:50
Hotel Lero 09:25 10:55 12:25 13:55
Ilijina Glavica 09:30 11:00 12:30 14:00
Pile 09:40 11:10 12:40 14:10
Vidikovac 09:55 11:25 12:55 14:25
Most Dr. Franje Tuđmana 10:25 11:55 13:25 14:55

* Prometuje od 03.06.2019

Cjenik

Djeca do 6 godina  00,00 kn
Karta za 1 osobu  60,00 kn
Grupna karta za 5 osoba 250,00 kn
     Kupi kartu