Cabrio bus



Cabrio ili panoramski autobus je turistička atrakcija, lako dostupna i iznimno privlačna mogućnost panoramskog razgledanja Dubrovnika.
Dubrovnik City Tour namijenjen je posjetiteljima koji žele uživati u obilasku, od istočnog do zapadnog kraja Dubrovnika. Omogućuje nezaboravne doživljaje vizure stare gradske jezgre na istoku, te dubrovačkog mosta sa zapadne strane, a sve uz stručno audio vođenje na jednom od deset ponuđenih jezika.
U slučaju lošeg vremena, autobus ne vozi.





Vozni red

Autobusni kolodvor 09:30 11:00 12:30 14:00
Hotel Lapad 09:35 11:05 12:35 14:05
Pošta Lapad 09:40 11:10 12:40 14:10
Hotel Lero 09:45 11:15 12:40 14:15
Ilijina Glavica 09:50 11:20 12:45 14:20
Pile 10:00 11:30 13:00 14:30
Vidikovac 10:15 11:45 13:15 14:45
Most Dr. Franje Tuđmana 10:40 12:10 13:40 15:10

Cjenik

Djeca do 6 godina  00,00 kn
Karta za 1 osobu  60,00 kn
Grupna karta za 5 osoba 250,00 kn